w

10 genialnych sposobów na walkę z koronawirusem – Viooo

KiepskiMoże byćOKFajnyŚwietny (12 210 ocen, średnia: 4,80 z 5)
Loading...

#ZostańWDomu #ZałóżMaskę #ZachowajDystans

Coraz więcej państw zamyka swoje granice, każe siedzieć w domu i ograniczać kontakt z innymi ludźmi. Pomijając już patologiczne przypadki, które lekceważą zalecenia lekarzy i policji, i np. wybierają się na zakupy do Biedronki całymi rodzinami, zdecydowana większość ludzi wydaje się być świadoma problemu, postępuje odpowiedzialnie i wynajduje coraz to nowsze sposoby, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazy. W dzisiejszym odcinku pokaże wam, że ludzka kreatywność nie zna granic. Zapraszam was na listę 10 genialnych sposobów na walkę z koronawirusem.

Sklep z koszulkami:
Sklep Polish Sausage:

Kanał Chiński Express:
Kanał z animacjami Polish Sausage:
Cięty Vlog – archiwum:

Kup piksele!!! –

Fanpage:
Facebook:
Instagram Planeta Faktów:
Instagram Życie na Filipinach:
Kontakt/Współpraca: cietyvlog@gmail.com

Lektor: Jacek Makarewicz
Montaż: Jacek Makarewicz

Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć/grafik zawartych w tym filmie. Materiały wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji. W sprawach dot. praw autorskich proszę o kontakt pod adresem: cietyvlog@gmail.com

Muzyka w tle:
(biblioteka YouTube)

Pozdrawiam,
Jacek Makarewicz

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Wszystkie osoby, które twierdzą, że maseczki powinny nosić TYLKO osoby chore, skąd macie pewność, że wy nie jesteście chorzy i nie zarażacie? Codziennie rano robicie sobie test na koronawirusa czy co? Przestańcie powielać bzdury, bo Polska skończy jak Włochy albo Iran. Wyzywając osoby, które noszą maseczki, stawiacie się ponad całą Azję Wschodnią. No dalej, nazwijcie Japończyków czy Koreańczyków idiotami, bo noszą maseczki, a nie tak jak mówią im „polaczki”, wielcy specjaliści od chorób zakaźnych.

  2. Ten film to manipulacja przeciwko rządu a dowód na to jest zdanie że w Polsce zabroniono sprzedaż po przez allegro itp. a powiedziałeś dlaczego ? Były bardzo drogie a ludzie oszukiwali !

  3. U nas kasjerka mają papierowe maski i sa oddzielone plastikowa ścianka.
    Ponadto przed wejście na halę sklepu trzeba odkazic ręce i założyć jednorazowe rękawiczki

    Pilnuje tego ochroniarz w chirurgicznej maseczce

  4. Mój starszy brat pracuje w KFC i miał ostatnio taką sytuacje:lokal jest zamknięty tylko można zamówić na wynos w odległości 5m od kasy i to bardzo śmiesznie wygląda ale wracając do tematu normalnie obsługiwał jakiegoś kolesia i ten jak mu dał jedzenie to sobie zdjął krzesło i sobie normalnie jadł i wtedy zawołali kierownika a ten typ(ten co zamówił) dar się i mówił że poco taka panika i się szarpał to zadzwonili na policję i musiał zapłacić 5000zł mandatu a on odmówił to go zabrali do aresztu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Komentarze

0 komentarze

Wielki Szu (prod. i skrecze The Returners) #DZIADZIOR – Viooo

Nowa Supra Skasowana… – Viooo