w

20 ŚMIESZNYCH SYTUACJI, KTÓRE ZNACIE Z AUTOPSJI – Viooo

[elementor-template id=”187″]

SPRÓBUJCIE SIĘ NIE ŚMIAĆ

Niektórzy z nas są niezłymi łamagami i zawsze coś gubią albo rozleją. Żenująca chwila może się zdarzyć wszędzie. Sprawdźcie naszą kompilację śmiesznych sytuacji, które zna z autopsji każda dziewczyna lub chłopak. Zdarzyło wam się rozlać kawę w samochodzie, szczególnie gdy gapi sie na was jakieś ciacho? Albo wylewacie na siebie kawę, kiedy wychodzicie na imprezę. A co powiecie na tę porażkę, gdy zrobicie sobie przepyszną kanapkę, która zlatuje wam z talerza lub wyślizguje się z rąk. Teraz nie macie nic do jedzenia i jeszcze musicie sprzątać. Argh! Noszenie okularów ma swoje minusy, a już najgorzej jest, gdy położycie je na kanapie i nagle ktoś na nie przez przypadek usiądzie. Ale pamiętajcie, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!
Każdy wie, że dziewczyny i chłopaki są z różnych planet, przygotowaliśmy więc dla was fajny zbiór klipów ukazujących te prześmieszne różnice. Jest tyle różnic między chłopakami a dziewczynami: poranne czynności, ilość ubrań, nastawienie do życia czy zatem jak
reagujemy na różne sytuacje. Ile ubrań mają faceci? Zwykle dwie pary spodni i kilka T-shirtów. Do tego mają zwykle tylko jeden kosmetyk, który jest szamponem, mydłem i odżywką w jednym. Ale faceci wcale nie są bez winy, bo oni znowu wszędzie… rozrzucają skarpety! Ile macie par? Tysiąc czy więcej? Z drugiej strony dziewczyny mają ogromną ilość ubrań, a ich łazienki wypchane są po brzegi szamponami, peelingami i balsamami. Chłopaki i dziewczyny różnie reagują także na rozstania. Faceci rzucają się w wir imprez, podczas gdy dziewczyny płaczą cały czas. Po jakimś czasie chłopak zaczyna odczuwać pustkę, tęsknić za byłą i chcieć wszystko z powrotem.

Znaczniki czasu:
00:09 Codzienne porażki
00:44 Tragedia z okularów
03:49 Mieszkanie razem: chłopcy kontra dziewczyny
07:09 Dziewczyny kontra chłopcy: szafa
——————————————————————————————
Zasubskrybuj nasze kanały:

JASNA STRONA:

5-minutowe Sztuczki:

5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIECI:

PRAWDZIWE HISTORIE:

Łatwe i przyjemne projekty do zrobienia w domu. Cieszcie się własnoręcznie zrobionymi przedmiotami! OFICJALNY KANAŁ

Co myślisz?

Napisane przez samueldestiny@8chan.co

Komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Komentarze

0 komentarze

Przewracanie siana trzydziestką i tajemnicza paczka – Viooo

Złomowisko, Suchary i CyberJunk – CYBER INFO #82 – Viooo