w

27 NIEZWYKŁYCH SPOSOBÓW NA GOTOWANIE POD CHMURKĄ || SPRYTNE TRIKI I POMYSŁY NA KEMPING – Viooo

KiepskiMoże byćOKFajnyŚwietny (18 ocen, średnia: 4,44 z 5)
Loading...

Jedna z największych zalet biwakowania to możliwość spędzania czasu na łonie natury. Oznacza to ale
brak wymyślnych sprzętów kuchennych do przygotowania ulubionych posiłków. Ale wcale nie musi tak być! Dzisiaj podpowiemy wam kilka trików i pomysłów na wyczarowanie najsmakowitszych i wyszukanych potraw dosłownie pośrodku niczego – nie będziecie potrzebować kuchenki ani mikrofali! Na początek sposób na grillowanego kurczaka prosto z wodoodpornego grilla.

Następnie poznacie łatwy i pomysłowy patent na zjedzenie płatków, gdy zapomnieliście zabrać ze sobą miseczki. Kolejny niesamowity trik to spopsób na szarlotkę pieczoną w puszce! Nie martwcie się, nie będzie to tak skomplikowane, ale jak
mogłoby się wydawać. A zaraz potem zobaczycie jedyny w swoim rodzaju sposób na przygotowanie wędzonej ryby. Będą potrzebne tylko dwie szklane miski, trochę folii aluminiowej, węgiel i olej. A potem niech do akcji wkroczy magia! Natomiast na czas opowiadania strasznych historii przy ognisku przyda się popcorn, więc zaprezentujemy fajny prosty patent na uprażenie ziaren kukurydzy.

Zaczynajmy!

CZAS:

0:09 – Wodoodporny grill
2:06 – Patent na żywność
płatków
4:16 – Szarlotka bez piekarnika
7:00 – Wędzona ryba
8:39 – Trik z popcornem

Niniejszy filmik stworzony został w celach rozrywkowych. Nie gwarantujemy jego kompletności, bezpieczeństwa czy niezawodności. Wszelkie działania podejmowane w związku z informacjami zawartymi w tym filmie podejmowane są na własne ryzyko i nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty. Chcąc samodzielnie wykonać obejrzany materiał, widz ma obowiązek kierować się kryteriami właściwej oceny i zdrowego rozsądku oraz zastosować właściwe środki ostrożności.

Filmik może zawierać działania wykonywane przez naszych aktorów w kontrolowanym środowisku. Jeśli planujesz samodzielnie wykonać obejrzany materiał, powinieneś kierować się kryteriami właściwej oceny, zdrowego rozsądku oraz zastosować odpowiednie środki ostrożności.

Wszystkie nazwy produktów i firm pojawiające się w filmiku są znakami towarowymi™ lub zastrzeżonymi® znakami towarowymi należącymi do odpowiednich właścicieli. Posługiwanie się nimi nie oznacza powiązania z daną marką ani korzystania z jej wsparcia.

————————————————————————————————

Zasubskrybuj nasz kanał:

Jasna Strona:

Muzyka:
Zdjęcia:

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Komentarze

0 komentarze

MATEUSZ BOREK PO WALCE MARCIN NAJMAN VS DON KASJO – Viooo

Gotowanie w NL – Trufle twarogowe / coś dla gości i nie tylko – Viooo