w

28 ŚWIETNYCH GADŻETÓW, KTÓRE UMILĄ GOTOWANIE – Viooo

KiepskiMoże byćOKFajnyŚwietny (18 ocen, średnia: 4,44 z 5)
Loading...

NIESAMOWITE GADŻETY KUCHENNE, KTÓRE POKOCHACIE

Bądźmy szczerzy, czasami nie mamy ochoty na gotowanie albo nie jesteśmy w tym dobrzy. Dziś przygotowaliśmy wideo, które może uczynić gotowanie przyjemnym! Pokażemy Wam, zatem jak
używać kuchennych gadżetów ułatwiających życie w kuchni. Na początku zobaczycie, ale jak
w prosty sposób obrać pomarańczę za pomocą małego i łatwego w użyciu gadżetu.

Następnie nauczycie się z tego filmiku obierać i kroić plastry ananasa w kilka minut! To świetne, prawda? Przygotujcie się na duże ilości ananasa w Waszej diecie. Kto uwielbia jajka w koszulkach? Chyba wszyscy! Pokażemy Wam, zatem jak
używać szczypiec do zręcznego wyjmowania jajek z wody. Jesteście podekscytowani przed wypróbowaniem nowych pomysłów? Spróbujcie wszystkich, by przekonać się, że gotowanie to świetna zabawa!

ZNACZNIKI CZASU:

0:49 – Obieraczka do pomarańczy
2:50 – Jak pokroić ananasa
5:50 – Prosty trick z jajkiem w koszulce
9:00 – Gotowane jajko w kształcie serca
11:37 – Obieraczka do ogórków

Niniejszy filmik stworzony został w celach rozrywkowych. Nie gwarantujemy jego kompletności, bezpieczeństwa czy niezawodności. Wszelkie działania podejmowane w związku z informacjami zawartymi w tym filmie podejmowane są na własne ryzyko i nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty. Chcąc samodzielnie wykonać obejrzany materiał, widz ma obowiązek kierować się kryteriami właściwej oceny i zdrowego rozsądku oraz zastosować właściwe środki ostrożności.

Filmik może zawierać działania wykonywane przez naszych aktorów w kontrolowanym środowisku. Jeśli planujesz samodzielnie wykonać obejrzany materiał, powinieneś kierować się kryteriami właściwej oceny, zdrowego rozsądku oraz zastosować odpowiednie środki ostrożności.

Wszystkie nazwy produktów i firm pojawiające się w filmiku są znakami towarowymi™ lub zastrzeżonymi® znakami towarowymi należącymi do odpowiednich właścicieli. Posługiwanie się nimi nie oznacza powiązania z daną marką ani korzystania z jej wsparcia.

————————————————————————————————

Zasubskrybuj nasz kanał:

Jasna Strona:

Muzyka:
Zdjęcia:

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Komentarze

0 komentarze

Garnek do gotowania na parze z allegro – Viooo

Dedis – Dla niej – Viooo