w

29 pomysłowych hacków kuchennych na sprawniejsze gotowanie – Viooo

KiepskiMoże byćOKFajnyŚwietny (32 ocen, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

POMYSŁY NA PYSZNE JEDZENIE

Gotowanie często zajmuje więcej czasu niż zakładaliśmy, a w pośpiechu coś może pójść nie tak. Na szczęście jest kilka sprytnych hacków kuchennych, które powinniście znać. Pomogą Wam znacznie przyspieszyć gotowanie posiłków. Będziecie mogli przyrządzać i jeść w mgnieniu oka. Zaczniemy od pokazania Wam, zatem jak
zrobić kurczaka w marynacie z coli. Nie uwierzycie, jakie to pyszne.

Następnie zobaczycie pomysł na błyskawiczne starcie sera do makaronu. Nie ma nic lepszego od świeżo startego sera, prawda? Kolejnym świetnym hackiem kuchennym jest spopsób na kurczaka w ananasie. Czy Wam też już cieknie ślinka? Dziś nauczycie się także robić babeczki z lukrem i galaretką oraz domowe sushi z łososiem.

ZNACZNIKI CZASU:

1:22 – Kurczak w coli
3:43 – Szybkie tarcie sera
5:41 – Kurczak w ananasie
8:18 – Babeczki z lukrem i galaretką
10:25 – Domowe sushi z łososiem

Niniejszy filmik stworzony został w celach rozrywkowych. Nie gwarantujemy jego kompletności, bezpieczeństwa czy niezawodności. Wszelkie działania podejmowane w związku z informacjami zawartymi w tym filmie podejmowane są na własne ryzyko i nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty. Chcąc samodzielnie wykonać obejrzany materiał, widz ma obowiązek kierować się kryteriami właściwej oceny i zdrowego rozsądku oraz zastosować właściwe środki ostrożności.

Filmik może zawierać działania wykonywane przez naszych aktorów w kontrolowanym środowisku. Jeśli planujesz samodzielnie wykonać obejrzany materiał, powinieneś kierować się kryteriami właściwej oceny, zdrowego rozsądku oraz zastosować odpowiednie środki ostrożności.

Wszystkie nazwy produktów i firm pojawiające się w filmiku są znakami towarowymi™ lub zastrzeżonymi® znakami towarowymi należącymi do odpowiednich właścicieli. Posługiwanie się nimi nie oznacza powiązania z daną marką ani korzystania z jej wsparcia.

————————————————————————————————

Zasubskrybuj nasz kanał:

Jasna Strona:

Muzyka:
Zdjęcia:

Co myślisz?

Napisane przez samueldestiny@8chan.co

Komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Komentarze

0 komentarze

Trening 15 / Wyzwanie Cellulit Stop! / 10 MIN / 2 x Tabata podkręcająca metabolizm – Viooo

kukon & ka-meal – sypialnia – Viooo