Cudowne ciasto w jednorożca

Hej kochani! Wszyscy wiemy, że Sammy uwielbia słodycze! Kocha cukierki, ciasteczka, marmoladę, a przede wszystkim lody. Tym razem Sue miała pecha, bo Sammy zjadł nie tylko swoje lody, ale też jej! Teraz Sue musi zrobić coś słodkiego. A będzie to ciasto w jednorożca!

Najpierw potrzebujemy, jajek, przesianej mąki, mleka, masła, cukru i proszku do pieczenia. Wszystkie składniki należy zmiksować i rozdzielić do małych miseczek. To konieczne, ponieważ każda część będzie w innym kolorze. Nasze kolorowe babeczki pieczemy w temp. 190 stopni przez 20-25 minut. Do babeczek wsypujemy słodkie cukiereczki. Na koniec układamy je w kształt jednorożca i smarujemy wierzch puszystą polewą! Górę trzeba jeszcze udekorować różnokolorowymi wzorami i nasze pyszne ciasto jest gotowe!

PS Subskrypcje i lajki tylko zmotywują Sama do kręcenia dla was jeszcze więcej filmów.

Wszystkie nazwy produktów i firm pojawiające się w filmiku są znakami towarowymi™ lub zastrzeżonymi® znakami towarowymi należącymi do odpowiednich właścicieli. Posługiwanie się nimi nie oznacza powiązania z daną marką ani korzystania z jej wsparcia.

Materiały stockowe:
Muzyka: Epidemic Sound

5 komentarzy

 1. Ale bym zjadła ten ztorcikk😍🦄😍

 2. Natalia Borkowska
  Natalia Borkowska

  Sami miał fajny luk z posypki

 3. Natalia Borkowska
  Natalia Borkowska

  Ciasto wyglądało pysznie

 4. Załamałam się wiedząc że to kiedyś oglądałam (chodzi mi o ten kanał)

 5. Oj sami sami

Leave a Reply