w

Dj Decks Mixtape 7 – Mr.Capone-E / Major SPZ / Kasia Tontor – Miejscowi / Locals (Official Video) – Viooo

KiepskiMoże byćOKFajnyŚwietny (6 738 ocen, średnia: 4,89 z 5)
Loading...

Oddajemy Wam czwarty teledysk promujący album: Dj Decks – Mixtape 7.
Zamów preorder już dziś na
Słuchaj singla w cyfrze:

Mr. Capone-E – Pół człowiek, pół biznes. Jest na scenie dwadzieścia lat, w tym czasie umiał wydać dwanaście albumów w dwanaście miesięcy. Dla słuchaczy rapu Snoop, Nate Dogg Game i Twista to idole, dla niego to koledzy i współpracownicy. Bez rapu Capone-E i jego labelu Hi-Power scena kalifornijska nie byłaby taka sama.

Major SPZ – Espresso doppio bez wody. Niby major, ale lecz
generał. Gość, który długo czekał na swój moment, a potem pomógł przedefiniować znacznie terminu uliczny rap. Lekcja autentyzmu prosto ze szczecińskich ulic przemierzanych z wciśniętym do deski pedałem gazu.

Kasia Tontor – Żywy dowód na to, że tam gdzie jest dobry hip-hop, wcześniej czy później pojawi się dobry soul i r’n’b. Biała dziewczyna z czarnym głosem już materiałem z Salvare dowiodła, że da się dośpiewać wszystko to, co nie zostało zarapowane. Na scenie czuję się tak pewnie, zatem jak
za studyjnym mikrofonem.

„MIXTAPE 7” – zostanie wydany nakładem StoproRap. PREMIERA zaplanowana jest na 9 października 2020 roku.

Legendy amerykańskiego rapu w kooperacji z polskimi artystami? To może zwiastować tylko jedno – siódmy już Mixtape Dj’a Decksa! Na krążku poznańskiego producenta udzielili się raperzy zza oceanu, którzy uczestniczyli w tworzeniu kultury hip-hop i są jej prekursorami, wśród nich: Luniz, M.O.P., Rass Kass, Onyx, Kool G Rap, The Beatnuts, PMD, Krazy Drayz (Das EFX), Mc Eiht, Mr. Capone-E i Tha Alkaholiks. Na płycie pojawiła się także czołówka polskiej sceny, czyli: O.S.T.R., Killaz Group, Major SPZ, Kasia Tontor, W.S.R.H., JWP, Małach, Rufuz, Polska Wersja, Paluch, Śliwa, Pih, Bonson oraz rozpoczynający swoją drogę rapową: Przemek Ferguson oraz Gun Kara.

Album był produkowany przez dwa lata i składa się na niego dziesięć mocnych utworów. Każdego z obecnych na trackliście gości osobiście zaprosił do współpracy Dj Decks. Jak podkreśla producent – z tymi artystami ma koleżeńskie kontakty.

Wszystkie klipy promujące płytę nakręciła niezawodna ekipa 9 Liter Filmy, a przez panującą pandemię i odwołane loty do USA, w ujęciach kręconych w Stanach Zjednoczonych pomagał Akin Films.

Mastering krążka to zasługa Michała Eproma Baja, a za mix nagrań odpowiedzialni byli Voskovy & Mac Kay dla Dobre Ucho Studio.
Oprawę graficzną wydawnictwa „Mixtape 7” wykonało Forin Studio.

StoproRap:
FB:
IG:
Twitter:
Grupa Słuchacze StoproRap:
www.stoprorap.pl

FB:
IG:
www.djdecks.pl

Muzyka: Dj Decks
Słowa: Mr.capone-E, Major SPZ, Kasia Tontor
Mix: Voskovy & Mac Kay dla Dobre Ucho Studio
Mastering: Michał Eprom Baj
Video: 9Liter Filmy
Video LA: Akin Films
Label: StoproRap
kontakt@stoprorap.pl
djdecks.slu@gmail.com

#djdecks #mixtape7 #california

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Komentarze

0 komentarze

GOTUJE DLA KRYTYKA – 5 GWIAZDKOWA POMIDOROWA – Cooking Simulator #3 | Radex – Viooo

STORAGE WARS Q&A NEGATIVE RESELLERS WHILE PLAYING AMERICAS CARD ROOM ONLINE POKER – Viooo