w

GOTOWANIE na KOLANIE 6 – Banan w cieście, Spaghetti Carbonara – Viooo

[elementor-template id=”187″]

W szóstym odcinku prowadzący zabiera nas do Włoch, ale nie zapomina o polskich korzeniach. Razem ze studentem Arkiem tworzą włosko-polski duet, czyli Carbonarrę z kiełbasą. Po tej wyśmienitej uczcie pora na deser. Panowie serwują banany w cieście, które każdy student może zrobić swojej ukochanej studentce na walentynki/ dozwolone są także inne kombinacje.
(^^ – I, ^^ – ^^, I – I 🙂
Jest ale jak
zawsze banalnie prosto i wyjątkowo smacznie!

Program „GOTOWANIE na KOLANIE” to kulinarna propozycja dla tych którzy nie lubią spędzać dużo czasu w kuchni, ale lubią super
zjeść. Prowadzący Krzysztof Korecki przygotowuje proste, szybkie i tanie potrawy (najczęściej z półproduktów) w oparciu o zawartość ubogich lodówek. Razem z prowadzącym, nie zważając na konsekwencje, wchodzimy do mieszkań studentów Warszawy i gotujemy w ich kuchniach, które ale jak
się można domyślać są często ubogie w sprzęt. Nasze potrawy choć banalne i niedrogie są prawdziwie pyszne
i godne najwybredniejszych podniebień, dlatego nasz program nie zamyka się tylko w grupie docelowej studentów, ale też wszystkich szybko żyjących ludzi, niezależnie od płci i wieku. Zapraszamy do obejrzenia studenckich kuchni od środka i do wykorzystywania przepisów, którymi się z wami dzielimy.

Jeżeli mieszkasz w Warszawie i chciałbyś żebyśmy pogotowali także u ciebie zgłoś się do nas (kontakt@tvpoludnie.pl z nazwą programu w tytule) z aktualnym zdjęciem twojej studenckiej kuchni i napisz nam coś o sobie. Bardzo prawdopodobne, że przyjedziemy właśnie do Ciebie i nakręcimy kolejny program „GOTOWANIE na KOLANIE” z tobą w roli głównej!

Piszcie do nas także, jeśli macie jakieś wypasione sprawdzone studenckie przepisy, które moglibyśmy wykorzystać w naszym programie.

Co myślisz?

Napisane przez admin

Komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Komentarze

0 komentarze

Nurkowanie w Portofino Marine Park (Włochy) – diving in the Portofino Marine Park (Italy) – Viooo

nurkowanie intro Egipt brak powietrza – Viooo