GOTOWANIE NA PROCESORZE 🔥| Co lepsze na grilla: Intel czy AMD? ft. @TechLipton

Dzisiaj trochę na luzie. Pogoda słaba, grillujemy na… procesorach 😈
➡️ Lipton poleca majówkowe promocje: ⬅️
➡️ Subskrybuj nasz kanał: ⬅️

Jak majówka – to grillowanie. Ale na procesorze? Dokładnie tak. Piotr „Lipton” Szymański bierze AMD Ryzen 5 3600 oraz Intel Core i7-9700 i bierze się za kucharzenie. Co z tego wyjdzie? Dowiecie się z tego materiału.

=====================
♦ Przedsprzedaż gier:
♦ Grupa na Facebooku:
♦ WWW:
♦ Facebook:
♦ Instagram:
♦ Twitter:

Przypomnijmy, że Ryzen 5 3600 to sześciordzeniowy i dwunastowątkowy CPU, oparty na architekturze Zen 2. Taktowanie rdzenia wynosi bazowo 3,6 GHz, a przy booście w trybie turbo sięga nawet 4,2 GHz (dalszy overclocking umożliwia odblokowany mnożnik). Procesor Niebieskich – i7-9700 – posiada osiem rdzeni oraz osiem wątków. Powstał w architekturze Cofee Lake, a jego taktowanie wynosi odpowiednio 3 i nawet 4,7 GHz. Oba CPU zostały przygotowane z myślą o gamingu i wymagających zadaniach. A jak poradzą sobie z przygotowaniem majówkowych przekąsek?
Czy na AMD Ryzen 5 3600 oraz Intel Core i7-9700 dobrze szykuje się boczek lub parówki? Jak Lipton sprawdzi się w roli kucharza i co będzie miał do powiedzenia o procesorach? Obejrzyjcie nasz film i podzielcie się wrażeniami w komentarzach. A także dajcie nam znać, czy chcecie oglądać więcej tego typu produkcji.

#xkom #majowka #cpucooking @TechLipton

5 komentarzy

 1. Dzisiaj trochę na luzie. Pogoda słaba, grillujemy na… procesorach 😈
  ➡️ Lipton poleca majówkowe promocje: ⬅️
  ➡️ Subskrybuj nasz kanał: ⬅️

 2. Jak już grillujecie na AMD to mogliście włożyć procka pokroju FX-8120, one się niemiłosiernie grzały i miały 2x większe TDP jak ten model.

 3. mogliście usmażyć podwawelską pasowała by do maczety

 4. Wam sie naprawde nudzi , gotowanie na procku to juz oklepany schemat i dowcip wiec daje minusa pod filmikiem

 5. morele 1 kwietnia: komputer w samochodzie
  xkom 1 maja: gotowanie na procesorze

Leave a Reply