Linux Elementary OS 6 „ODIN” Polski przegląd dystrybucji ala MacO’s – Żywy sprzęt – Bare metal test

Najnowsze wydanie bardzo cenionej przez wielu użytkowników dystrybucji Linuksa czyli legendarny Elementary OS 6 Odin. Ogromne zmiany, wprowadzenie flathub, ciemny motyw, sporo optymalizacji.. czy powoduje to że ODIN jest najlepszym systemem Linuksowym? Nie do końca… Zapraszam na film.

𝗠𝗲𝗱𝗶𝗮 𝗦𝗽𝗼ł𝗲𝗰𝘇𝗻𝗼ś𝗰𝗶𝗼𝘄𝗲 𝗸𝗮𝗻𝗮ł𝘂:
📧 Mail: swiatlinuksa@linux.pl
☑️ Facebook:
☑️ Oficjalny Discord dla widzów:
💵 PayPal:
💵 💳

5 komentarzy

  1. Ponoć wystarczy dodać debianowaty instalator Eddy i poprzez niego dodawać inne aplikacje. Wypróbuj tę metodę Bartku.

  2. Do widzenia odpaliłem gothic 1 na Linux 🙂 Możliwe staje się nie możliwe, o dziwo na moim laptopie chodzi Gadura 🙂 A odcinek zacny 😛

  3. Masz 100% racji. To było moje ulubione distro, może właśnie dlatego, że na głównym komputerze korzystam z OS X i tu masz 100% trafnych spostrzeżeń co do niego, odkąd używam Hackintosha nie pamietam kiedy odpaliłem Windowsa. Integracji systemu z użytkownikiem powinni od Apple uczyć się wszyscy, zwłaszcza tego, że tak naprawdę po ponownym instalowaniu systemu wystarczy zalogować się do iCloud i ma się wszystko co było i wszędzie czy to laptop tablet czy telefon. Elementary używałem na moim starym laptopie Toshiby na którym niestety nie da się zainstalować Hackintosha. Windows 10 na nim to dramat, Elementary był super, ale to co się nawyrabiało z nim to faktycznie jakiś zamach na użytkowników albo raczej samobójcza próba odstraszenia od siebie ludzi.

Leave a Reply