Nietypowe proste pomysły na gotowanie na biwaku || Przydatne triki kempingowe

Sezon kempingowy tuż tuż! Wiecie, co to oznacza… Mamy dla was genialne biwakowe triki, byście mogli w pełni cieszyć się czasem z przyjaciółmi i rodziną pod chmurką. Warto zapamiętać nasze przydatne rady, które sprawią, że wasza biwakowa przygoda będzie znacznie ciekawsza i przyjemniejsza. Na dobry początek pokarzemy wam jak przygotować prosty i pyszny deser, do zrobienia którego wystarczy zamykana torebka i pomarańcza. Dalej, nauczycie się jak przygotować musli z mlekiem, nawet jeśli zapomniejliście spakować miseczek.

Macie ochotę na wyjątkowy, wspaniały przepis? Wypróbujcie zupę z warzyw i arbuza! Wiemy, że to dość ekstrawagancki pomysł, ale naprawdę warto odważyć się i dać mu szansę. Kamienie są bardzo przydatne, gdy chcecie przygotować coś na ciepło. Zobaczcie, jak można wykorzystać płaski kamień do przyrządenia steka czy roztopienia sera! A na deser mamy szybką, biwakową wersję popularnego ciastka, do przygotowania której będziecie potrzebować jedynie ciasta francuskiego i kijka.

CZAS:
0:09 – Prosty deser na biwak
3:08 – Musli bez m,iseczki
6:10 – Zupa z warzyw i arbuza
7:59 – Stek na kamieniu
11:28 – Sękacz z ciasta francuskiego DIY

Niniejszy filmik stworzony został w celach rozrywkowych. Nie gwarantujemy jego kompletności, bezpieczeństwa czy niezawodności. Wszelkie działania podejmowane w związku z informacjami zawartymi w tym filmie podejmowane są na własne ryzyko i nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty. Chcąc samodzielnie wykonać obejrzany materiał, widz ma obowiązek kierować się kryteriami właściwej oceny i zdrowego rozsądku oraz zastosować właściwe środki ostrożności.

Filmik może zawierać działania wykonywane przez naszych aktorów w kontrolowanym środowisku. Jeśli planujesz samodzielnie wykonać obejrzany materiał, powinieneś kierować się kryteriami właściwej oceny, zdrowego rozsądku oraz zastosować odpowiednie środki ostrożności.

Wszystkie nazwy produktów i firm pojawiające się w filmiku są znakami towarowymi™ lub zastrzeżonymi® znakami towarowymi należącymi do odpowiednich właścicieli. Posługiwanie się nimi nie oznacza powiązania z daną marką ani korzystania z jej wsparcia.

————————————————————————————————

Zasubskrybuj nasz kanał:

Jasna Strona:

Muzyka:
Zdjęcia:

One comment

  1. Super pomysły 🙂

Leave a Reply