w

Powinniśmy przejść dwie kwarantanny – Viooo

KiepskiMoże byćOKFajnyŚwietny (7 584 ocen, średnia: 4,66 z 5)
Loading...

Zapraszam wszystkich słuchaczy, na kolejne spotkanie
Krzysztof Jackowski

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Prawda jest taka,że apogeum zachorowań w Polsce jeszcze nie było. Każdy kolejny dzień to rekord wykrytych zarażeń. Ale co można wymagać od jasnowidza, który twierdzi,że Tusk wygra wybory jeśli wystartuje. To jest zaprzeczenie jasnowidztwa.

 2. Słucham Pana i wierzę w to co Pan mówi boję się ale jak mie łapie panika to wchodzę i słucham i przestałam czytać wiadomość i nie oglądam tv pan mi trochę pomaga żeby tak nie panikować

 3. uwaga czytajcie======O 4:30 dziś rano nasz premier został oskarżony przez USA o przestępstwa korporacyjne i finansowe. Właściciele mediów zostali zobowiązani do prania mózgu historycznie wszystkich tych, którzy PM mają wirusa Corona z żoną i którzy nie wyjdą z domu na jakiś czas.

  Tom Hanks został aresztowany 48 godzin temu za pedofilię i jest obecnie przetrzymywany w pokoju hotelowym w Australii, który odmawia powrotu do USA. Następnymi aresztowaniami celebrytów będą Celion Dion, Madonna, Charley Barkley, Kevin Spacey – wszyscy zarażają się wirusem Corona.

  Włoskie lotniska zostały całkowicie zamknięte, ponieważ ponad 80 Watykanu i urzędników finansowych zostało poddanych takim samym zarzutom karnym za przestępstwa finansowe, pedofilię, handel dziećmi i wykorzystywanie seksualne.

  Emirates United dokonali masowych aresztowań swojej rodziny królewskiej i jej oddziałów.

  Harvey Weinstein, skazany na hollywoodzkiego gwałciciela, zaakceptował umowę w zamian za swoje zeznania przeciwko setkom najlepszych hollywoodzkich celebrytów i ich zaangażowaniu w sektor narkotykowy, pedofilski i handel dziećmi. Zamiast 55 lat więzienia otrzymał zaledwie 23 lata więzienia. W zamian przedstawił opinie na temat niektórych z największych i najpotężniejszych nazwisk, w tym księcia Andrzeja Wielkiej Brytanii, byłego prezydenta Billa Clintona, byłego wiceprezydenta Joe Bidena, Toma Hanksa, Oprah, Ellen DeGenerous, Quentin Tarantino, Charlie Sheen , Bob Saget, Kevin Spacey, John Travolta, Steven Spielberg, Podesta, NXIVM i PIZZAGATE oraz setki innych osób bezpośrednio związanych z Jeffreyem Epsteinem. W zamian za zeznania Jeffreya Epsteina pozwolono mu na zawarcie umowy i udawanie, że popełniono samobójstwo w więzieniu.

  Dyrektorzy niektórych dużych globalnych firm zostali oskarżeni / aresztowani, a niektórzy zmuszeni do ustąpienia w ciągu ostatnich 30–60 dni, takich jak prezes NBA, Harley Davidson, Gates Foundation, Intel, McDonald’s, Cesar Awards, Disney Chief of Police. itd. w ciągu najbliższych 3 miesięcy pojawi się około 700–800 kolejnych rezygnacji.

  Stworzony przez laboratorium wirus Corona stanowi przykrywkę dla planu obowiązkowych masowych szczepień, a także tajnej operacji wywiadu USA, jaką świat kiedykolwiek widział, a ta 158 000 masowych aresztowań usunie i schwyta największych polityków , celebrytów i prezesów, w tym globalnych elit i bankierów, takich jak George Soros, oficerowie ONZ, założyciele GRETA INC.

  Trump wygra wybory w 2020 r., A aresztowania byłych amerykańskich prezydentów nastąpią na początku 2021 r. Wszystkie poważne aresztowania zostaną omówione w mediach jako teoria wypadku lub spisku. Wszystkie aresztowane osoby otrzymają „Death Rommel”, co oznacza wybór między przypadkowym samobójstwem / śmiercią w zamian za zapewnienie, że jego reputacja pozostanie nienaruszona, lub staną w obliczu procesu karnego, który doprowadziłby do publicznego nieszczęścia.

  Niektórzy lepsi przywódcy religijni zostaną aresztowani lub zmuszeni do rezygnacji, inni będą nagle „chorzy”. Watykan będzie pierwszym, a Papież zostanie usunięty w 2020 roku. Produkcja ludzkiego wydobytego adrenochromu zostanie ujawniona, a Hollywood i Watykan będą bezpośrednio za to odpowiedzialne.

  Całkowite 2-miesięczne zamknięcie najczęstszych operacji na świecie, takich jak szkoły, giełdy papierów wartościowych, niektóre banki, lotniska, żegluga, podróże, imprezy, gala, wystawy, gry sportowe, mistrzostwa sportowe, ceremonie wręczenia nagród, gry NBA / NHL / Baseball, rejsy statkami, w tym braki żywności i stopniowa utrata prądu. Ceny gazu spadną, koszty żywności wzrosną, ubezpieczenie wzrośnie, zapasy złota / srebra spadną, wiele firm zbankrutuje lub poniesie znaczną stratę finansową, jak to stanie się z Air Canada, Disney i Coca Cola. Ptasia grypa H5N1 zostanie celowo wydana poza Chinami w tym tygodniu.

  Witamy w największym przebudzeniu. To, co wydarzy się tego lata / jesieni, zmieni historię świata.

  – Barrie McCulloch

 4. Dla mnie był to czarny wtorek. Odwiozłam mojego tatę do szpitala. Na szczęście powodem było inne schorzenie.
  Lekarze na izbie przyjęć pracują bez maseczek i rękawiczek 😕

 5. no i stukneło 1000 chorych w tym 14 zmarło,na grype na raka czy na inne choroby zachorowało bardzo bardzo bardzo dużo ludzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Komentarze

0 komentarze

💜 Trening seniora | Brzuch na krześle | Ola Żelazo – Viooo

Ćwiczenia zdrowy kręgosłup – Lekcja 4 z cyklu #ćwiczęwdomu – Viooo