w

Transmisja z 28. Finał WOŚP / #wosp2020 – Viooo

KiepskiMoże byćOKFajnyŚwietny (3 866 ocen, średnia: 4,69 z 5)
Loading...

Przed nami 28. Finał WOŚP – zobacz go na żywo w internecie. Nadawać będziemy prosto ze studia telewizyjnego przy Placu Teatralnym w Warszawie.

Co zobaczycie podczas transmisji?

– wszystkie wejścia telewizyjne ze Studia TVN , czyli to, co możecie zobaczyć na żywo w telewizji

– specjalne wejścia internetowe, czyli te, których NIE ZOBACZYCIE w telewizji. Wejścia te będą zaczynały się natychmiast po skończeniu tradycyjnych wejść telewizyjnych!

Koniecznie bądźcie z nami przez cały dzień bo będzie się działo!

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Dla ludzi krytykują WOŚP, nie chcecie wspierać, dobrze- to nie jest przymus, ja szanuje poglądy innych, ale jeżeli macie takie spojrzenie na tą fundację, a nie inne to kiedy( oczywiście wam tego nie życzę, zdrowia i szczęścia dla wszystkich) wasze dzieci, rodzeństwo, rodzice lub ktoś inny z waszej rodziny lub wy sami będziecie w szpitalu to powiecie jasno i otwarcie że nie wyrażacie zgody, aby korzystać ze sprzętu ufundowanego przez WOŚP(znajdzie się chętny, bo ja myślę że NIE ) Jestem bardzo ciekawa co wtedy się stanie, bo może być ciężko. Ja sama nie wspierałam Orkiestry i mówię o tym otwarcie, ale kiedy u mojego synka wykryto wadę serduszka sprzętem że znaczkiem WOŚP, później urodził się o 2 miesiące za wcześnie leżał w inkubatorze z czerwonym serduszkiem, wtedy zrozumiałam, że to świetna inicjatywa. Nawet jeśli pan Jurek bierze część z tych pieniędzy to jest oczywiste- potrzebne są środki na realizację takiego przedsięwzięcia. Nie wiem jak wy to sobie inaczej wyobraźcie. Myślicie, że nasi kochani politycy( z jakiej partii by nie byli) przeznaczyli by tyle sprzętu do tylu szpitali w Polsce. W tym roku z mężem i 3 letnim synkiem chodziliśmy dumnie z puszką, aby inne dzieci w różnych przypadkach miały szansę na życie i zdrowie.

  2. Jurek ty stręczycielu ty to lepiej milcz bo  kiedy w końcu się ktoś przejdzie po tym twoim spędzie i sfilmuje te przypadki gwałtu (tak seks z pijaną i naćpaną do nieprzytomności panną to tez gwałt) Które są ignorowane przez twoje „pokojowe patrole” to będzie wtedy naprawdę kolorowo 
    Śmiało zaprzecz że twój spęd nie ma nic wspólnego z przestępstwami seksualnymi. 
    Poza tym – czy to nie ty 2 lata temu zachęcałeś nastolatki do „bliższej integracji z uchodźcami”? 
    Kolejną sprawą jest to że odpowiedzialność za budynia cię jakoś magicznie ominęła

  3. WOŚP czego nie wspieracie zwierząt na przykład Piesków kotków on też mają serce otaczają nas miłością gdyby nie one nie było by życia nie tylko ludzie są ważni ale zwierzęta też więc proszę was pomagajcie też im. Niektóre zwierzęta są bezdomne potrzebują domu są z ziębniente nie mają co jest pić, czasami są źle traktowane, ci którzy wyrzucają je z domu nie tylko nie mają serca, ale też nie wiedzą co one czują więc proszę spełnicie moje marzenie żeby zwierzęta w końcu nie cierpiały 🥺

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Komentarze

0 komentarze

AdBuster – SCHNEIDEMATTEKONFRONTATION – Viooo

Lioson 2020. Perçages des trous d’accès Plongée sous-glace. – Viooo