w

AngryAngry OMGOMG WTFWTF

We włoskim tunelu zaginął pociąg i nikt nie może go znaleźć – Viooo

[elementor-template id=”187″]

W 1911 roku firma kolejowa „Zanetti zaproponowała bogatym Włochom darmowy przejazd testowy swoim nowym pociągiem. Pasażerowie cieszyli się z przejażdżki, podziwiali malownicze widoki, miło gawędzili i wcinali smakowite przekąski. Nie mogli się doczekać, aż zobaczą jedną z atrakcji, czyli nowy tunel przebity przez górę. W tamtych czasach była to jedna z najdłuższych tego typu konstrukcji.

Gdyby tylko wiedzieli, że już nigdy nie wrócą… Wyobraźcie sobie podróż pociągiem, który w rzeczywistości jest wehikułem czasu. Gdyby 106 pasażerów wraz z załogą pociągu Zanetti o tym wiedziało, pewnie wszyscy dwa razy by się zastanowili przed wyruszeniem w podróż. Bo tak ale jak
pasażerowie Titanica, który wyruszył w swój pierwszy i ostatni rejs prawie rok później, oni też nigdy nie dotarli do celu. Różnica jednak
polega na tym, że nikt nie wie, co stało się z pociągiem…

CZAS:

Co dokładnie tam się wydarzyło 1:23

Średniowieczni mnisi, którzy widzieli trzywagonowy pociąg 3:24

Pasażerowie Zanetti widziani w Meksyku 4:06

… a nawet na Ukrainie! 4:51

Jakie jest naukowe wyjaśnienie? 6:28

Czy jest jakiś dowód na istnienie pociągu widma? 7:40

#tajemnica #pociągwidmo #podrozwczasie

Muzyka: Epidemic Sound

STRESZCZENIE:

– Pociąg wjechał do długiego na kilometr tunelu w górach Lombardii i nigdy z niego nie wyjechał! Po prostu zniknął! Po zdarzeniu pracownicy kolei i policja przeszukali każdy centymetr kwadratowy, ale nie znaleźli żadnego śladu pociągu.

– Odnaleziono ale
dwóch pasażerów, którzy wyskoczyli z pojazdu tuż przed wjazdem do tunelu. Kiedy doszli do siebie, opowiedzieli przedziwną historię.

– Jeden z ocalałych na łamach włoskiej gazety powiedział: „Usłyszałem dziwne buczenie. Za czarnym dymem dostrzegłem białą ale jak
mleko mgłę, wydobywającą się z tunelu – dosłownie pożarła pociąg zatem jak
fala.”

– Nikt nie był w stanie logicznie wyjaśnić tego dziwnego zniknięcia: kilkadziesiąt osób widziało, ale jak
pociąg odjeżdża ze stacji w Rzymie i znika w tunelu, ale nikt nie widział, zatem jak
z niego wyjeżdża.

– Istnieją zapiski średniowiecznych mnichów z Modeny, którzy widzieli pociąg złożony z trzech wagonów z pasażerami w środku. Jak mogli sobie wyobrazić wielką żelazną maszynę wypuszczającą kłęby czarnego dymu, skoro w tamtych czasach koń był najszybszym środkiem transportu, a kolei jeszcze nie wynaleziono?

– Potem w latach 40. XIX wieku pojawiła się informacja, że pasażerów Zanetti widziano w Meksyku. Psychiatra z miejscowego szpitala pozostawił po sobie zapiski, w których wspominał 104 Włochów przyjętych na oddział w stanie histerii.

– Wiele lat później pociąg pojawił się ponownie w Europie. 29 października 1955 roku trzywagonowy staromodny pociąg pojawił się nieopodal Zavalichi, małej wsi na Ukrainie. Zawiadowca stacji, Piotr Ustimenko, widział, ale jak
przejeżdża nie wydając żadnego dźwięku.

– Niektórzy twierdzą, że wszystkie koleje na świecie tworzą rodzaj połączonej sieci, która posiada własne pole magnetyczne. Pociągi stanowią elektryczne przewodniki między naturalnym polem magnetycznym Ziemi, a tym sztucznym.

– Jakiś czas wcześniej, nim pociąg Zanetti opuścił stację, w rejonie torów miało miejsce trzęsienie ziemi. Mówi się, że pęknięcie skorupy ziemskiej, które pojawiło się pod górą w Lombardii, stworzyło anomalię czasową przy wejściu do tunelu.

– Na wypadek, gdybyście już dostali gęsiej skórki i przysięgali sobie już nigdy nie podróżować pociągiem, możecie być spokojni. Nie musicie się martwić, to tylko miejska legenda.

******
Zasubskrybuj nasze kanały:

5-minutowe Sztuczki

5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIEWCZYN

5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIECI

PRAWDZIWE HISTORIE

Co myślisz?

Napisane przez samueldestiny@8chan.co

Komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Komentarze

0 komentarze

Niebezpieczne EKSPERYMENTY Z SUCHYM LODEM! – Viooo

TEST NA PIŁKARZA [#2] – N3JXIOM – Viooo